20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom, známý také pod latinským názvem Mitragyna speciosa, pochází původně z jihovýchodní Asie, nicméně dnes se pěstuje na různých místech po celém světě. Tato rostlina, využívaná po stovky let v tradičním léčitelství, začíná získávat stále větší pozornost i v oblasti západní medicíny, kde se provádí čím dál více výzkumů týkajících se této rostliny.

Kratom eshop (online)

V nabídce na Naturalife.cz naleznete různé druhy kratomu, které se liší svými účinky. Červený kratom působí hlavně relaxačně, zatímco bílý kratom a žlutý kratom spíše stimulačně. Zelený kratom poskytuje stimulaci v kombinaci s euforií a konečně zlatý kratom má hlavně euforické a mírně sedativní účinky.

Kratom prodejna (obchod)

Kratom od Naturalife si můžete zakoupit v naší kamenné prodejně v Ostravě nebo vyzvednout na kterémkoliv výdejním místě Zásilkovny, v ČR jich je přes 9000. Případně nabízíme dopravu i přímo k vám domů.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.