20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom může poskytnout pozitivní účinky jako je relaxace, zmírnění bolesti nebo zlepšení spánku. Nicméně existují i nežádoucí vedlejší účinky, které se mohou vyskytnout zejména pokud se kratom užívá společně s alkoholem. Reakce na kombinaci kratomu a alkoholu jsou individuální a mohou se u každého lišit.

Kvůlí možným nežádoucím účinkům a vážným rizikům se doporučuje vyhýbat se kombinaci jakýchkoli psychoaktivních látek s alkoholem. Mezi tyto nežádoucí účinky může patřit nevolnost, závratě, zvracení, poruchy chování (neracionální, nekontrolované až nebezpečné), porucha motorických schopností, dechová tíseň či palpitace.

Faktory zvyšující riziko vzniku těchto a jiných nežádoucích účinků je nadměrná dávka, mladší věk, duševní problémy nebo nějaké onemocnění, které dosud nemuselo být ani odhaleno, jako třeba srdeční onemocnění, onemocnění ledvin nebo potíže s játry. Dále je také vysoce riziková kombinace kratomu s dalšími psychoaktivními látkami, léky nebo drogami.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.