20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom, rostlina známá svými různorodými účinky a využitím v mnoha kulturách po celém světě, získává stále větší pozornost také v souvislosti s hubnutím. Je možné využít kratom k podpoře hubnutí a na jakých mechanismech tento fenomén stojí?

Zvýšení energie

Jedním z mechanismů fungování, jak vám může kratom napomoci při hubnutí je jeho stimulační vliv na zvýšení energie. Díky tomu je člověk více aktivní, více se hýbe a dokáže odcvičit trénink intenzivněji, či uběhnout delší vzdálenost. Nejvýraznější stimulační účinky má bílý kratom.

Podpora motivace

Dalším aspektem pro podporu hubnutí je motivační účinek kratomu. Zvýšená motivace vybuzuje k aktivitě. Díky tomu můžete podstoupit trénink, i když se vám zrovna nechce. Nejvýznamnější motivační a euforizační účinek má zelený kratom a žlutý kratom.

Zlepšení spánku

Věřte tomu nebo ne, ale i zlepšení spánku vám může pomoci s hubnutím. Jak je to možné? Nevyspalí člověk má větší tendenci dopřávat si odměny v podobě různých sladkostí nebo pochutin. Pro zlepšení spánku sáhněte po červeném kratomu.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.