20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom je produktem tropické rostliny Mitragyna Speciosa. Tato rostlina roste v jihovýchodní Asii a v Indočíně a dorůstá do výšky až 25 metrů. Kratom se získává z listů této rostliny. Doba sklizně závisí na požadovaných účincích - využívají se jak mladé lístky, tak přezrálé listy. Dalším krokem při výrobě kratomu je usušení listů a jejich nadrcení. Jedná se tak o 100% přírodní produkt.

Nabuzení

Kratom ve sportu lze využít jako předtréninkový nápoj, neboli preworkout, a to pro jeho stimulační účinky. K tomuto účelu se nejlépe hodí bílý kratom, jehož účinky jsou značně stimulační s mírnou euforií. Dále také zvyšuje energii a snižuje únavu. Jedná se o jakousi alternativu ke kávě, energetickým nápojům či jiným stimulantům. Jeho využití ve sportu je poměrně rozšířeno

Co je bílý kratom? Jaké jsou účinky white kratomu? Zjistíte na Naturalife.cz

Regenerace a lepší spánek

Kratom lze využít rovněž pro podporu regenerace a pro zlepšení kvality spánku, což je pro sportovní výkon klíčové. Pro tyto účely je perfektní červený kratom, který podporuje spánek a hlubokou relaxaci. Dále poskytuje celkový útlum a potlačení bolesti. Uvolňuje jak fyzické tělo a svalové napětí, tak také mysl a přináší tak psychickou pohodu.

Co je červený kratom? Jaké jsou účinky red kratomu? Zjistíte na Naturalife.cz

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.