20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom, známý též jako Mitragyna speciosa, je rostlina původem z jihovýchodní Asie, avšak dnes je úspěšně kultivován na různých místech po celém světě. Již po staletí se využívá pro své psychoaktivní vlastnosti v tradičním léčitelství. V posledních letech se však stává oblastí zájmu i západní medicíny, kde probíhají výzkumy týkající se jeho potenciálních léčebných účinků.

Poskytujeme široký výběr kratomu s různorodými účinky. Naše paleta zahrnuje relaxační červený kratom a stimulační bílý kratom a žlutý kratom. Zelený kratom je zaměřen především na poskytování stimulace a euforie, zatímco zlatý kratom se vyznačuje převážně euforickými a mírně sedativními vlastnostmi.

Náš kratom si můžete vyzvednout na jednom z výdejních míst Zásilkovny, v Brně jich je přes 250. Případně si můžete kratom objednat přímo k vám domů.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.