20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom, známý také pod názvem Mitragyna speciosa, má své počátky v jihovýchodní Asii. Nicméně, v současné době je pěstován i na jiných místech po celém světě. Během staletí sloužil jako součást tradiční léčby bolesti a dalších zdravotních potíží. Avšak, teprve v nedávných letech začal získávat pozornost západní medicíny a moderního výzkumu ohledně jeho potenciálních účinků.

V nabídce máme široký sortiment různých druhů kratomu, přičemž každý má své specifické účinky. Naše nabídka zahrnuje relaxační červený kratom, energetizující bílý kratom a osvěžující žlutý kratom. Zelený kratom je převážně povzbuzující a přináší pocit euforie, zatímco zlatý kratom poskytuje kromě pocitu euforie i mírně uklidňující účinek.

Na Naturalife existuje možnost osobního vyzvednutí našeho sortimentu v jedné z mnoha poboček Zásilkovny. V Českých Budějovicích a blízkém okolí je těchto poboček přes 100. Další možností dopravy je objednat si produkty přímo až k vám domů.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.