20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom je rostlina pocházející z jihovýchodní Asie, která se stala populární díky svým možným léčebným účinkům. Známá je především pro své stimulační a relaxační účinky.

Extrakt z kratomu je koncentrovaná forma účinných látek obsažených v listech rostliny Mitragyna speciosa. Tyto látky, včetně alkaloidů jako je mitragynin a 7-hydroxymitragynin, jsou známé svými potenciálními psychoaktivními a terapeutickými účinky.

Z kratomu lze získat extrakt pomocí rozpouštědla, prostřeRdnictvím vodní extrakce, či použitím speciálních zařízení. Při první zmíněné metodě se usušené kratomové listy naloží do rozpouštědla jako je ethanol nebo isopropanol, čímž se získává výsledný extrakt.

Extrakt kratomu lze získat také vodní extrakcí, kdy jsou sušené listy vařeny několik hodin ve vroucí vodě, čímž se z listů uvolní aktivní látky přímo do vody. Svařením vzniká koncentrovaný extrakt. 

Výroba extraktu může probíhat také za pomoci speciálních extrakčních zařízení pomocí tlaku, tepla či chemických rozpoušetědel.

Kratom čaj - recept jak pít kratom. Jedině na Naturalife.cz

Kratom extrakt zkušenosti

Kratomový extrakt bývá zpravidla výrazně silnější než kratomový prášek nebo kapsle. Jde tak o produkt s vyšším rizikem předávkování.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.