20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom, také známý jako Mitragyna speciosa, má původ v jihovýchodní Asii, ale v současné době se pěstuje i na různých místech po celém světě. Po staletí sloužil jako součást tradiční léčby bolesti a jiných zdravotních obtíží, ale teprve v nedávných letech začíná upoutávat pozornost západní medicíny a moderního výzkumu jeho potenciálních účinků.

Nabízíme široký sortiment různých typů kratomu, z nichž každý má své specifické účinky. Naše nabídka zahrnuje relaxačně působící červený kratom, aktivizující bílý kratom a osvěžující žlutý kratom. Zelený kratom je především povzbuzující a přináší euforii, zatímco zlatý kratom nabízí hlavně kromě euforie také mírné uklidnění.

Produkty z naší nabídky si můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce Zásilkovny. V Hradci Králové a okolí se nachází přes 80 výdejních míst. Alternativou je objednávka přímo až k vám domů.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.