20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom, známý také jako Mitragyna speciosa, má své kořeny v jihovýchodní Asii, avšak dnes je pěstován i na různých místech po celém světě. Během staletí sloužil jako důležitá součást tradiční léčby bolesti a dalších zdravotních potíží. Teprve v nedávné době začal získávat pozornost západní medicíny a moderního výzkumu ohledně jeho potenciálních účinků.

Naše nabídka zahrnuje široký sortiment různých typů kratomu, přičemž každý má své specifické účinky. Můžete si vybrat z relaxačního červeného kratomu, aktivujícího bílého kratomu a osvěžujícího žlutého kratomu. Zelený kratom je především stimulující a přináší euforii, zatímco zlatý kratom nabízí nejen euforii, ale také mírné uklidnění.

Vyzvedněte si kratom od Naturalife v kterékoliv Zásilkovně v Liberci, je jich tu přes 80. Případně si kratom můžete objednat přímo až k vám domů.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.