20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Rostlina Mitragyna speciosa, známá též jako Kratom, pochází z jihovýchodní Asie, ale v současné době se pěstuje i na jiných místech. Odedávna slouží jako součást tradičního léčitelství díky svým účinkům. Poslední dobou však začíná být předmětem pozornosti i v západní medicíně, kde probíhají studie zkoumající její účinky.

Nabízíme pestrou škálu druhů kratomu s odlišnými účinky. Náš sortiment zahrnuje relaxační červený kratom a stimulační bílý kratom a žlutý kratom. Zelený kratom má hlavně stimulační a euforické účinky a zlatý kratom poskytuje především euforii a mírnou sedaci.

Náš kratom si můžete zakoupit v kamenném obchodě v Ostravě, případně vyzvednout na jednom z výdejních míst Zásilkovny, v Ostravě jich je 100. Nebo si můžete kratom objednat přímo k vám domů.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.