20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

V nedávné době se diskutuje o možnosti zakázání kratomu, přírodní látky s psychoaktivními účinky původem z jihovýchodní Asie. Tato látka je považována za kontroverzní, především kvůli svému potenciálnímu zneužití mladými lidmi a kvůli možným vedlejším účinkům. 

S nedostatečnou regulací na trhu se navíc objevuje nečistý kratom nízké kvality, což může potencionální uživatele ohrozit. V Naturalife je pro nás kvalita kratomu prvořadá, proto provádímě pravidelné namátkové testy v ověřené laboratoři.

Je kratom legální?

V současné době je kratom v České republice stále legální, ale pouze pro účely sběratelské, nikoli ke konzumaci.

Navrhovaný nový zákon by měl zakázat prodej kratomu osobám mladším 18 let, což by pravděpodobně znamenalo také zákaz prodejních automatů, které umožňují nákup kratomu bez omezení, navíc jsou často umístěny v blízkosti škol. Diskutuje se také o možném zákazu online prodeje kratomu, což by znamenalo, že by jej bylo možné získat pouze ve specializovaných obchodech po prokázání věku.

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.