20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kratom je rostlina původem z jihovýchodní Asie, která získává stále větší popularitu díky svým potenciálním léčebným účinkům a mírně stimulačním vlastnostem. Pro mnoho zákazníků je cena klíčovým faktorem při výběru, a proto hledají nejlevnější možnosti.

Cena kratomu je závislá na jeho kvalitě a čistotě, které jsou u všech našich produktů na té nejvyšší úrovni. Pravidelně naše produkty namátkově testujeme v ověřené laboratoři.

Pro ušetření při nákupu kratomu doporučujeme nakupovat ve vyšším množství pro získání množstevní slevy. Náš nejlevnější kratom je Bali Gold, pokud ho nakoupíte v množství 1000 gramů. V takovém případě vám vyjde 10 gramů kratomu na necelých 34 Kč. Jedná se přitom o unikátní kratom vzácné zlaté odrůdy. Jde o jeden z našich nejobjednávanějších produktů.

Jaké jsou účinky kratomu? Jak používat kratom? Dozvíte se na Naturalife.cz

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.