20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík
KDE KOUPIT KRATOM?

KDE KOUPIT KRATOM?

Kratom, známý také pod latinským názvem Mitragyna speciosa, pochází původně z jihovýchodní Asie, nicméně dnes se pěstuje na různých místech po celém světě. Tato rostlina, využívaná po stovky let v tradičním léčitelství, začíná získávat stále větší pozornost i v oblasti západní medicíny, kde se provádí čím dál více výzkumů týkajících se této rostliny.


KRATOM A HUBNUTÍ

KRATOM A HUBNUTÍ

Kratom, rostlina známá svými různorodými účinky a využitím v mnoha kulturách po celém světě, získává stále větší pozornost také v souvislosti s hubnutím. Je možné využít kratom k podpoře hubnutí a na jakých mechanismech tento fenomén stojí?


KRATOM A KOFEIN

KRATOM A KOFEIN

Kratom je vyráběn z listů rostliny známé také jako Mitragyna Speciosa. Jedná se o rostlinu z rodiny kávovníku dorůstající do výšky až 25 metrů. Roste v tropické Indočíně a jihovýchodní Asii, zejména v nížinných oblastech. Zelené listy této rostliny se suší a následným drcením vzniká kratomový prášek.


KRATOM PŘÍPRAVA

KRATOM PŘÍPRAVA

Legislativa ČR umožňuje prodej kratomu pouze pro sběratelské účely, nikoliv pro jeho konzumaci. Nicméně v jihovýchodní Asii se již po mnoho let využívá pro jeho psychoaktivní účinky. Tradiční způsob užívání kratomu spočívá ve žvýkání čerstvých listů rostliny Mitragyna speciosa. Dnes je však nejrozšířenější formou kratomový prášek, který se získává sušením a drcením těchto listů. Tento prášek je následně rozmíchán ve vodě. Dále je možné z kratomového prášku uvařit kratomový čaj.


KRATOM ČESKÉ BUDĚJOVICE

KRATOM ČESKÉ BUDĚJOVICE

Kratom, známý také pod názvem Mitragyna speciosa, má své počátky v jihovýchodní Asii. Nicméně, v současné době je pěstován i na jiných místech po celém světě. Během staletí sloužil jako součást tradiční léčby bolesti a dalších zdravotních potíží. Avšak, teprve v nedávných letech začal získávat pozornost západní medicíny a moderního výzkumu ohledně jeho potenciálních účinků.


KRATOM HRADEC KRÁLOVÉ

KRATOM HRADEC KRÁLOVÉ

Kratom, také známý jako Mitragyna speciosa, má původ v jihovýchodní Asii, ale v současné době se pěstuje i na různých místech po celém světě. Po staletí sloužil jako součást tradiční léčby bolesti a jiných zdravotních obtíží, ale teprve v nedávných letech začíná upoutávat pozornost západní medicíny a moderního výzkumu jeho potenciálních účinků.


KRATOM LIBEREC

KRATOM LIBEREC

Kratom, známý také jako Mitragyna speciosa, má své kořeny v jihovýchodní Asii, avšak dnes je pěstován i na různých místech po celém světě. Během staletí sloužil jako důležitá součást tradiční léčby bolesti a dalších zdravotních potíží. Teprve v nedávné době začal získávat pozornost západní medicíny a moderního výzkumu ohledně jeho potenciálních účinků.


KRATOM AUTOMAT

KRATOM AUTOMAT

V současné době se objevují na ulicích či v obchodních centrech kontroverzní prodejní automaty s kratomem, které nabízejí snadný přístup k této populární látce. Tyto automaty vyvolávají otázky ohledně nutnosti regulace.


KRATOM A ALKOHOL

KRATOM A ALKOHOL

Kratom může poskytnout pozitivní účinky jako je relaxace, zmírnění bolesti nebo zlepšení spánku. Nicméně existují i nežádoucí vedlejší účinky, které se mohou vyskytnout zejména pokud se kratom užívá společně s alkoholem. Reakce na kombinaci kratomu a alkoholu jsou individuální a mohou se u každého lišit.


NEJLEVNĚJŠÍ KRATOM

NEJLEVNĚJŠÍ KRATOM

Kratom je rostlina původem z jihovýchodní Asie, která získává stále větší popularitu díky svým potenciálním léčebným účinkům a mírně stimulačním vlastnostem. Pro mnoho zákazníků je cena klíčovým faktorem při výběru, a proto hledají nejlevnější možnosti.

Další

Newerse.