20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík
JE KRATOM DROGA?

JE KRATOM DROGA?

Slovo kratom pochází z thajštiny a jedná se o označení rostliny Mitragyna speciosa. Účinné látky v rostlině se označují jako alkaloidy - je jich v rostlině přes čtyřicet a působí na různé receptory v mozku. Nižší dávky mají povzbuzující účinky, zatímco střední a vyšší dávky mají efekt tlumivý.


KRATOM ČAJ

KRATOM ČAJ

Kratom je v jihovýchodní Asii užíván po stovky let. Tradičně se užíval tak, že místní obyvatelé žvýkali čerstvé listy kratomu. V dnešní době je kratom k dostání nejčastěji ve formě prášků, který se získává z vysušených a nadrcených listů rostliny Mitragyna speciosa.


KRATOM ZKUŠENOSTI

KRATOM ZKUŠENOSTI

Kratom je rostlina z jihovýchodní Asie, která se po staletí využívá pro své psychoaktivní a potencionálně léčebné účinky, ovšem až v posledních několika letech se dostává na západní trh. Účinky kratomu se liší v závislosti na druhu kratomu, ale také v závislosti na individualitách, jako je např. věk nebo předchozí zkušenost s kratomem.


KRATOM PRAHA

KRATOM PRAHA

Kratom je rostlina s latinským názvem Mitragyna speciosa, původně z jihovýchodní Asie, ale dnes se již pěstuje i na jiných místech po celém světě. Po stovky let se využívá pro své účinky v rámci tradičního léčitelství, ale poslední roky se stává čím dál více zkoumanou látkou i v rámci západní medicíny.


KRATOM OSTRAVA

KRATOM OSTRAVA

Rostlina Mitragyna speciosa, známá též jako Kratom, pochází z jihovýchodní Asie, ale v současné době se pěstuje i na jiných místech. Odedávna slouží jako součást tradičního léčitelství díky svým účinkům.


KRATOM DÁVKOVÁNÍ

KRATOM DÁVKOVÁNÍ

Kratom je podle legislativy ČR určený pro sběratelské účely a neměl by být využíván ke konzumaci. Je ovšem známo, že se v jihovýchodní Asii využívá tradičně pro své psychoaktivní účinky. Účinky jsou kromě druhu kratomu závislé také na dávce a na individuálních faktorech jedince, jako je věk, tělesná hmotnost, psychické rozpoložení nebo zvýšená tolerance. Dále také záleží na kvalitě a druhu kratomu.


KRATOM BRNO

Kratom, známý též jako Mitragyna speciosa, je rostlina původem z jihovýchodní Asie, avšak dnes je úspěšně kultivován na různých místech po celém světě. Již po staletí se využívá pro své psychoaktivní vlastnosti v tradičním léčitelství.

Newerse.