20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Kompletně zelené listy, včetně žilek i stonku - to jsou charakteristické rysy zeleného kratomu. Listy jsou oproti červenému kratomu mladší, ne však tak moc mladé jako v případě kratomu bílého. Metoda sušení je rozdílná od zeleného či bílého kratomu tím, že v tomto případě bývají často listy sušeny z 80 % ve vnitřních prostorách. Jedná se o střední cestu mezi kratomem červeným a bílým. Účinky jsou údajně nejčastěji spojovány s euforií a stimulací.

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Co je zelený kratom? Jaké jsou účinky green kratomu? Zjistíte na Naturalife.cz

Co je kratom?

Mitragyna speciosa, známá jako kratom, je rostlina původem z jihovýchodní Asie, kde slouží v tradičním léčitelství a rituálech. Listy této rostliny obsahují alkaloidy, které ovlivňují nervový systém. V zemích jako Thajsko, Malajsie a Indonésie se využívá k léčbě fyzických a psychických potíží, včetně průjmu, vysokého krevního tlaku, kašle, horečky a psychických obtíží, jako je úzkost, deprese nebo posttraumatická stresová porucha. Dále se využívá při léčbě chronické bolesti a odvykání od opioidní závislosti.

Zelený prášek kratom

Zelený kratom patří k jedněm z nejrozšířenějších a nejznámějších druhů kratomu. U nás naleznete především zelený kratom ve formě prášku, který má oproti tabletového kratomu nebo kratomu ve formě kapslí hned několik výhod. Mezi hlavní výhody patří možnost přesnějšího dávkování a vyšší čistota produktu.

Jaké jsou účinky zeleného kratomu?

Kratom je sběratelský předmět a není určený ke konzumaci. Podle vědeckých studií má však kratom euforické účinky, které vedou ke snížení stresu, deprese a úzkosti. Účinky zeleného kratomu se pohybují mezi účinky červeného a bílého kratomu. Kromě dobrého pocitu a snížení stresu získáte i mírný pocit povzbuzení a euforie.

Aktivní složky v kratomu, především mitragynin a 7-hydroxymitragynin, interagují s receptory v mozku, což má různorodé účinky podle dávky. V nízkých dávkách působí kratom povzbuzujícím způsobem, zatímco ve vyšších dávkách má spíše uklidňující efekt. Tato rostlina rovněž projevuje analgetické, antiflogistické, antipyretické, anxiolytické, antidepresivní a euforické účinky.

Jaké jsou účinky jednotlivých druhů kratomu? Zjistíte na Naturalife.cz

Jaké jsou druhy kratomu?

Účinky se liší podle druhu kratomu; například červený kratom je známý svými relaxačními vlastnostmi, zatímco bílý kratom a žlutý kratom přinášejí především stimulační účinky. Zelený kratom vedle svých stimulačních účinků také indukuje euforii. Zlatý kratom pak nabízí mírnou euforii spolu s lehkými sedativními účinky. Prodej kratomu k dispozici na našem e-shopu Naturalife.

Proč nakupovat zrovna u nás?

✔️ dárek v podobě kratomu navíc ke každé objednávce (až 30 % zdarma!)
✔️ slevy pro pravidelné zákazníky
✔️ expedice objednávky do 24 hodin
✔️ kratom s nejlepším hodnocením
✔️
působíme přes 9 let 

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.