20% z gramáže zdarma - doprava zdarma již od 600 Kč - při registraci okamžitá sleva 5 % dolů

Namixuj si sám
Kratom
CBD
BIO Doplňky Stravy
Výhodné balení
Soutěž
Věrnostní program
Přihlásit se
Košík

Červený kratom obsahuje nejvíce aktivních látek ze všech druhů kratomu. Neočekávejte ale sytě rudou barvu prášku, jelikož během procesu zpracování dochází ke ztrátě výrazné červené barvy, a to hlavně během sušení a mletí. Mezi jeho účinky údajně patří navození relaxace, celkový útlum a potlačení bolesti. Vede k uvolnění těla a mysli, a bývá tak využíván k účelům zkvalitnění spánku či k podpoře meditace.

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Co je kratom?

Kratom, známý též jako Mitragyna speciosa, je rostlina původem z jihovýchodní Asie, kde se tradičně využívá pro své vlastnosti. Listy této rostliny obsahují alkaloidy, které ovlivňují nervový systém. V tradičním léčitelství v zemích jako Thajsko, Malajsie a Indonésie se kratom využívá k léčbě různých fyzických a psychických obtíží, včetně průjmu, zvýšeného krevního tlaku, kašle, horečky a psychických poruch jako je úzkost, deprese nebo posttraumatická stresová porucha. Také se používá k úlevě při chronické bolesti a odvykání od opioidní závislosti.

Jaké jsou účinky červeného kratomu?

Kratom je sběratelský předmět a neměl by být používán ke konzumaci. Dle laboratorních testů má však každý druh kratomu své specifické účinky. Červený kratom uvolňuje euforické účinky, které ve vás zanechají pocit štěstí. Snížení stresu, deprese a úzkosti. Obecně se červený kratom používá pro uvolnění, relax a odpočinek organismu. 

Klíčové složky v kratomu představují alkaloidy, především mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Tyto látky interagují s receptory v mozku, což může vyvolat rozmanité účinky v závislosti na dávce. V nízkých dávkách má kratom povzbuzující účinky, zatímco ve vyšších dávkách má spíše uklidňující efekt. Kromě toho prokazuje analgetické, antiflogistické, antipyretické, anxiolytické, antidepresivní a euforické vlastnosti.

Jaké jsou účinky jednotlivých druhů kratomu? Zjistíte na Naturalife.cz

Jaké jsou druhy kratomu?

Různé druhy kratomu vykazují odlišné účinky; například červený kratom je převážně spojen s relaxačními efekty, zatímco bílý kratom a žlutý kratom mají hlavně stimulační účinky. Zelený kratom kromě svých stimulačních účinků také přináší pocit euforie. Zlatý kratom zase poskytuje mírnou euforii spolu s jemnými sedativními účinky. Prodej kratomu k dispozici na našem e-shopu www.naturalife.cz.

Proč nakupovat zrovna u nás?

  • zaregistruj se a získej doživotní slevu 5 %
  • objednávky expedujeme do 24 hodin
  • doprava zdarma od 600 Kč 
  • ke každé objednávce až 30 % kratomu navíc
  • odesíláme z depa Zásilkovny, což zákazníkům přináší výhodu dřívějšího doručení zásilky 

Kratom není určen ke konzumaci. Podle legislativy ČR smí být prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Newerse.